Зібрати мільйон доларів для ЗСУ: до Покровська прибув американський льотчик і волонтер Марк Ліндквіст

22.05.2023 15:18

Сьогодні, 22 травня, до Покровська із США прибув відомий льотчик і волонтер Марк Ліндквіст, щоб запустити гуманітарний подкаст про історію народу України «Everything Ukraine».

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступницями Наталією Іваньо, Оленою Харчевною, та начальником гумштабу Дмитром Єрмоловичем провів зустріч з Марком та його командою, обговоривши деталі їх пересування найвідомішими місцями Покровська.

Ще однією з цілей відвідання Донеччини є збір коштів - 1 мільйон доларів, які будуть передані на потреби України. Кошти Марк збиратиме онлайн.

"Росія щодня випускає по Україні понад 20-50 тис. артилерійських снарядів: РСЗВ, ГРАД і СМЕРЧ. Хочу допомогти забезпечити високий рівень пожертвувань для України для безпеки її жителів», - підкреслив Марк Ліндквіст.