• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

УСЗН: Мешканці Покровської громади можуть скористатися новими соціальними послугами

eye

376

19.05.2023 11:16

Новини громад

img

У законодавстві є чимало змін для покращення якості та доступності надання соціальних послуг. В Покровській громаді продовжують впроваджувати нові послуги для мешканців, враховуючи дію воєнного стану. Сьогодні під соціальним супроводом перебуває 12 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, екстрено надано послуги 23 сім’ям. 

Наразі спеціалісти продовжують кропітку роботу з цифровізації соціальних послуг задля зручності громадян та ефективності роботи. Зокрема, впроваджено та ведеться робота з наповнення Реєстру надавачів та отримувачів - автоматизованої системи, призначеної для збирання, накопичення та використання даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг. Про це розповіла начальниця Покровського УСЗН Ірина Бонзюх.

Крім того, людина, яка постраждала на виробництві, відтепер має право на різні способи отримання соціальних послуг з догляду за вибором: або через надавачів соціальних послуг, або отримати грошову компенсацію, у разі якщо догляд здійснює член сім’ї потерпілого або інша особа. 

“Управління соцзахисту вже розпочало роботу щодо комунікації між ПФУ, потерпілими від нещасного випадку на виробництві та посадовими особами виконавчих органів. Від ПФУ отримано повідомлення щодо необхідності складання актів, роботи з обстеження та оцінювання потреб потерпілих соціальними фахівцями триває. Під час візитів проводяться різні роз’яснення та інформування”, - зазначила Ірина Бонзюх.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію