Гуманітарний хаб "Єднання" знайшов нових друзів

24.04.2023 08:28

До гуманітарного хабу "Єднання" Покровської МВА, що у Червонограді, завітали представники Громадської організації "Оперативна Україна" з м.Львова.

Вони привезли для внутрішньо переміщених осіб Покровського району Донецької області дитячі зубні пасти, зубні нитки, вітаміни С, капсули для підтримки мікрофлори кишківника "Лактокен", косметичні засоби по догляду за шкірою "Фастаар", лейкопластирі.

Для багатодітної сім'ї Самойленко з м.Українська представники ГО "Оперативна Україна" подарували три чудові набори, до складу яких входить матрац, ковдра, подушка, постільна білизна.

Щиро дякуємо Андрію Бондар і Ірині Мамцевій за турботу та участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця.