Для покровчан у Червонограді надійшов щедрий вантаж допомоги

03.04.2023 15:00

Від благодійного фонду «Підтримай Україну» за сприянням БФ «Добробут групп» до гуманітарного хабу «Єднання» Покровської МВА друзі нашої громади привезли ліки, медикаменти, дитяче молоко, харчові продукти, підгузки, цукерки тощо.

Вантаж важив 1435 кг, а вага підтримки, яка надійшла разом з ним - безмежна!

Щиро дякуємо нашим добрим друзям, благодійникам Reginald, Hèlèna та Katrin з фонду Steun Oekraїne за їхню щедру систематичну гуманітарну допомогу.