• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

eye

427

29.03.2023 16:36

Новини громад

img

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, які надійшла до громади впродовж поточного місяця. 

Під час засідання присутні заслухали інформацію про отримання громадою гуманітарної допомоги від Покровської районної державної адміністрації,  БО "БФ "АДРА Україна", ГО "Піклуюсь", ГО «Проліска», Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції  та SOLIDARITES International, прийняли рішення щодо її розподілу та визначили механізм передачі отриманої від донорів гуманітарної допомоги. 

Як зазначив керівник гумштабу Дмитро Єрмолович, впродовж березня Покровська громада отримала від донорів продуктові та гігієнічні набори, паливні брикети, дизельні генератори, спецодяг, сумки парамедика, обігрівачі, ліжка, подушки, ковдри та постіль. 

За рішенням членів комісії шляхом голосування їх було розподілено між структурними підрозділами Покровської МВА, від яких надійшли запити. Це КУ «Покровський координаційний  комітет самоорганізації населення», КП «Покровськтепломережа», КП БКП, КУ «Агентство розвитку громади», Територіальний центр соціального обслуговування, відділ освіти, ЖКВ, Покровська міська рада Донецької області, релігійна організація «Релігійна православна громада "Свято-Серафимівська парафія Донецької єпархії УПЦ"» та релігійна організація «Религійна православна громада «Свято-Михайлівська парафія Донецької єпархії УПЦ».

Крім того, з метою якісної організації видачі гуманітарної допомоги був визначений механізм передачі такої допомоги. 

Усі питання порядку денного були ретельно розглянуті та одноголосно затверджені членами комісії. 

«Робота комісії дозволяє прозоро визначати механізми розподілу гуманітарної допомоги та задовольняти потреби, які надходять від структурних підрозділів Покровської військової адміністрації та міської ради. Ми вдячні усім міжнародним організаціям та благодійним фондам за вагому допомогу та тісну співпрацю у вирішенні гуманітарних питань», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію