• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

eye

529

29.03.2023 16:27

Новини громад

img

Рік тому він викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Ігор Кравцов пішов боронити країну в березні 2022-го. 

Зараз, перебуваючи у короткотривалій відпустці, завітав до рідного навчального закладу, аби зустрітись з колегами, пройтись незвично порожніми коридорами та зазирнути в класні кімнати. 

На кілька хвилин зайшов привітатись і у Відділ освіти Покровської міської ради. Користуючись нагодою, від імені начальника Покровської МВА Сергія Добряка начальниця відділу Любов Воротинцева в урочистій атмосфері вручила військовому-педагогу почесну нагороду «За оборону рідної держави». 

А потім були спільні фото, бесіди про службу, спогади про уроки, учнів і розповідь про післявоєнні плани. Ігор Миколайович говорить, що сумує за мирним життям, проте військова служба йому до вподоби. Чоловік навіть розглядає можливість залишитись у своєму підрозділі після війни. Проте 8-Г чекає на свого класного керівника з нетерпінням. Та чи зважить на це Ігор Кравцов  – дізнаємось після Перемоги.

Загалом боронити рідну державу відправились 20 працівників Відділу освіти, з яких 14 – педагоги. 

Хай вам щастить, хлопці! Бережіть себе і Україну!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію