У Покровську для постраждалих внаслідок обстрілу організували оперативний штаб

15.02.2023 12:39

Як зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк, у місті розгорнуто штаб допомоги постраждалим.

«Мешканці, чиї квартири зазнали руйнувань внаслідок обстрілу, будуть забезпечені тимчасовим житлом, одягом, харчуванням та усім необхідним. Буде надана психологічна та медична підтримка. На місці працюють фахові спеціалісти, розбирають завали. Поки що доступ до житлових приміщень заборонений. Рятувальна операція може проводитись до завтрашнього ранку».

Наразі відомо про 11 поранених, один з яких важкий. Його було витягнуто з-під завалів.

За уточненою інформацією обстріл Покровська був здійснений з РСЗВ «Смерч».

Рятувальна операція триває.  Ще якнайменше 2 людини знаходяться під завалами.