• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

eye

360

08.12.2022 15:55

Новини громад

img

Серед членів комісії, яка на постійні основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

Сьогодні під час чергового засідання було розглянуто 36 заяв. Кожна з них була підкріплена офіційними документами, які підтверджують необхідність виділення фінансової допомоги. Це довідки про дороговартісне лікування, проведення оперативних втручань, хіміотерапії. 

«Під час розгляду заяв нікому не було відмовлено, всім надано диференційовану допомогу – від 3 до 25 тисяч гривень», - зазначила начальниця УСЗН Ірина Бонзюх.

За словами заступниці міського голови Маргарити Ідрісової, багато людей звертаються з проханнями про виділення фінансової допомоги на лікування онкологічних захворювань.

«Серед документів, які надають мешканці нашої громади, дуже багато довідок про проведені оперативні втручання. Всі заяви ретельно розглянуті. Відповідно до затвердженого Положення, ми надаємо всебічну підтримку нужденним і продовжимо це робити й надалі», - підсумувала результати засідання Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію