• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську триває медогляд вузькими спеціалістами мешканців приєднаних територій

eye

272

16.11.2022 17:24

Новини громад

img

У рамках програми «Доброзичлива медицина» цього тижня на профогляд до Покровської міської лікарні було організовано виїзд мешканців Новоєлізаветівського, Піщанського, Першотравневого старостинських округів. 

За словами директорки міської лікарні Тетяни Ткаченко, у визначені дня спеціалісти медзакладу до обіду приймають лише мешканців приєднаних територій. Від того, немає черг та скупчення людей біля кабінетів.

 «У профогляді задіяно близько 10 лікарів – це окуліст, отоларинголог, гінеколог, стоматолог, невропатолог, хірург, терапевт. Мають змогу мешканці сіл пройти флюрографію та здати необхідні аналізи. Все організовано, лікарі приймають усіх, хто записався та приїхав до Покровська», - зазначила Тетяна Ткаченко. 

Любов Калюжна вперше за останні роки потрапила до лікаря. Мешкає у Новоєлізаветівці – одному з найвіддаленіших сіл громади. Самотужки дістатись міста складно та й дорого. 

«В нас один раз на тиждень ходить автобус. Це треба наймати машину, платити гроші. Крім того, витратити цілий день, щоб висідити черги та потрапити до вузьких спеціалістів. А тут все безкоштовно та дуже зручно – автобус забрав нас з села і прямим рейсом доставив до лікарні. Вже пройшла більшість спеціалістів, знаю свої діагнози та методи лікування», - розповіла Любов Калюжна. 

Цього разу лікарів відвідали 24 мешканців громади. Переважно, це люди похилого віку, тож супроводжувала їх начальник Управління  Новоєлізаветівським старостинським округом Управління по роботі з територіями Покровської МВА Наталія Павленко. 

«Раніше люди звертались, але неорганізовано. Кожен їхав до міста сам зі своєю проблемою. В нашому старостинському окрузі немає сімейного лікаря, який би приймав кожен день. З таким питанням ми звернулись до очільника Покровської МВА Сергія Добряка і от вже друга поїздка організована. Водій дуже привітний, об`їздив всі села, забрав людей. Ми дуже вдячні за програму «Доброзичлива медицина», яка дійсно працює та організацію самого медогляду для людей приєднаних територій», - зауважила Наталія Павленко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

31

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

39

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

44

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію