Зведена інформація про життєдіяльність громади на 16 листопада

16.11.2022 09:17

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. У   Покровську  була відпрацьована 1 заявка та вилучено 875 одиниць ВНП, обстежено 0,05 га території.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації: застосовувався графік стабілізаційних відключень, аварійне відключення деяких районів міста, горів трансформатор на вул. Ломоносова.

Водопостачання: з 05.00 в роботі всі насосні міста, с. Шевченко - з 06.00, до м. Родинське вода подається зі свердловини шахти Краснолиманської.
??Газопостачання: тривають підготовчі роботи для подачі газу до споживачів. За минулу добу підключено 573 будинки приватного сектору, у місті Родинське підключено 63 квартири.

Теплопостачання: до деяких будинків та вулиць припинена подача теплоносія у зв’язку з поривом труб на теплових трасах та у зв’язку із перепадами напруги. Відновлювальні роботи тривають. Станом на 06.00 без опалення залишаються 9 будинків, відновлювальні роботи заплановані на поточну добу.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Щодня курсує евакуаційний потяг N 223 «Покровськ - Дніпро - Львів». Раз на чотири дні потяг слідує до Тернопільської області. Триває запис на 18 листопада за телефоном 0-800-300-101.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.