• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від Червоного Хреста України перинатальний центр Покровська отримав обладнання для немовлят

eye

327

15.11.2022 17:54

Новини громад

img

Перинатальний центр Покровської КЛІЛ – єдиний у Донецькій області, що продовжує працювати. І тут відчувалася нестача в обладнанні для особливих малюків. 

«Практично всі недоношені діти, які народжують в області, мають патології. Ми звернулися у Червоний Хрест, і нам була надана допомога в апараті штучного дихання для новонароджених. Ми дуже вдячні за таке обладнання. Діти отримуватимуть медичну допомогу у повному обсязі», - підкреслив головний лікар перинатального центру Іван Циганок.

За словами голови Покровської міської організації Товариства Червоного Хреста Людмили Полтавченко, у процесі появи цього важливого обладнання було задіяно багато небайдужих людей: «За дорученням Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста для перинатального центру Покровської КЛІЛ був переданий апарат штучної вентиляції легень. Ми дуже вдячні за таку допомогу!». 

Особливості апарату штучної вентиляції легень новонароджених в тому, що він тихо працює і завдяки вмонтованому акумулятору може працювати понад 4 години. А це надважливо при відключеннях електропостачання. Ці апарати поставляються по всій Україні і дуже добре зарекомендували себе у роботі.

«Дуже вдячні голові Червоного Хреста Людмилі Полтавченко за те, що вона розповідає Міжнародному Червоному Хресту про потреби міста і в плані харчових продуктів, і медицини. І саме на часі сьогодні неонатологія, адже попри війну, жінки продовжують народжувати, і такі апарати будуть рятувати наших малюків», - підкреслила важливість нового обладнання заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

24

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

33

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію