• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від Червоного Хреста України перинатальний центр Покровська отримав обладнання для немовлят

eye

172

15.11.2022 17:54

Новини громад

img

Перинатальний центр Покровської КЛІЛ – єдиний у Донецькій області, що продовжує працювати. І тут відчувалася нестача в обладнанні для особливих малюків. 

«Практично всі недоношені діти, які народжують в області, мають патології. Ми звернулися у Червоний Хрест, і нам була надана допомога в апараті штучного дихання для новонароджених. Ми дуже вдячні за таке обладнання. Діти отримуватимуть медичну допомогу у повному обсязі», - підкреслив головний лікар перинатального центру Іван Циганок.

За словами голови Покровської міської організації Товариства Червоного Хреста Людмили Полтавченко, у процесі появи цього важливого обладнання було задіяно багато небайдужих людей: «За дорученням Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста для перинатального центру Покровської КЛІЛ був переданий апарат штучної вентиляції легень. Ми дуже вдячні за таку допомогу!». 

Особливості апарату штучної вентиляції легень новонароджених в тому, що він тихо працює і завдяки вмонтованому акумулятору може працювати понад 4 години. А це надважливо при відключеннях електропостачання. Ці апарати поставляються по всій Україні і дуже добре зарекомендували себе у роботі.

«Дуже вдячні голові Червоного Хреста Людмилі Полтавченко за те, що вона розповідає Міжнародному Червоному Хресту про потреби міста і в плані харчових продуктів, і медицини. І саме на часі сьогодні неонатологія, адже попри війну, жінки продовжують народжувати, і такі апарати будуть рятувати наших малюків», - підкреслила важливість нового обладнання заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію