ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло мешканцям області після стабілізаційних відключень 26 жовтня

27.10.2022 15:17

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло всім споживачам, до яких застосовувались стабілізаційні відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго з 7:40 до 22:00 26 жовтня.

Ситуація в енергосистемі лишається складною. Закликаємо всіх мешканців регіону споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Нагадаємо, що у разі застосування за розпорядженням НЕК Укренерго стабілізаційних відключень, компанія робить все можливе, щоб вони відбувались для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Можлива похибка в межах 30-40 хв необхідних для перепідключення між групами. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.

Список населених пунктів та графік відключення ми оперативно публікуємо на сайті та у Facebook ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію ви також можете уточнити у чат-ботах у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі», або зателефонувавши нам +38 (093/096/099) 450 0 473. Стежте за оновленнями.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які наші споживачі можуть бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин – просимо повідомляти нам про це через дистанційні канали комунікації. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло.

Бережіть себе та рідних!

Віримо в перемогу!