• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За підтримки французів підопічних терцентру забезпечили конвекторами

eye

528

21.10.2022 14:45

Новини громад

img

Для створення комфортних умов в зимовий період донори передали до Покровської громади 405 електричних камінів, які вже отримують підопічні територіального центру. 

Сьогодні частину з них вже отримали мешканці Родинського та Покровська. Підопічних центру відвідали керуюча справами виконкому Алевтина Жук та начальниця управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх. 

«Управління соцзахисту та Покровська міська військова адміністрація бере участь у різноманітних проєктах і постійно шукає донорів, щоб забезпечити усім необхідним нашим мешканців. Цього разу французька благодійна організація Acted надали нам 405 конвекторів, які ми розвозимо по домівках наших підопічних. Це поодинокі громадяни та люди з інвалідністю», - розповіла Ірина Бонзюх. 

Однією з мешканок, оселю якої буде обігрівати сучасний конвектор, стала Ніна Бубенцова. За словами жінки, така допомога дуже своєчасна та необхідна, адже квартири вже охололи, а опалення ще не увімкнули. 

Раділа несподіваному подарунку й Неля Дурягіна: «Придбати самостійно камін сьогодні досить складно через його високу вартість, тож за такий дарунок дуже вдячна». 

Як зауважила керуюча справами виконкому Алевтина Жук, сьогодні ще багато соціально незахищених категорій населення досі залишаються в місті, тому їм необхідна така допомога. 

«Всі ми знаємо, що нам доведеться пережити дуже важку, холодну зиму, тому обігрівач необхідний цим людям. Ми не можемо гарантувати, чи буде дано опалення і чи буде воно надходити до кожної домівки. В будь-якому випадку це не просто прилад, це турбота про наших мешканців, від якого й на душі тепліше та приємніше. Тому хочеться ще раз подякувати нашим донорам за таку неоціненну допомогу»,- зазначила Алевтина Жук.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

40

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

60

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

59

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію