• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

eye

294

01.10.2022 17:33

Новини громад

img

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні. 

Днями така зустріч відбулась із заступником міського голови Анатолієм Зінченком, який опікується питаннями роботи автотранспорту, державного контролю за додержанням законодавства про працю та охорони праці, питаннями взаємодії малого та середнього бізнесу, торгівлі, промисловості та агропромислового комплексу.

«Ще рік тому у структурі міської ради не було ані відділу АПК, ані відділу підприємництва. Все створювали з нуля. Збирали бази даних, проводили ревізію земель, знайомились з фермерами та підприємцями, увідповіднювали документи. Мета була одна – налагодити тісну співпрацю між представниками бізнесу, поміж яких підприємці, перевізники, фермери, та працювати на спільний результат – розвиток Покровської громади», - зазначив Анатолій Зінченко. 

З перших днів створення відділу АПК його фахівці зайнялись перевіркою законністю використання земельних ділянок.

 За словами начальника відділу АПК Євгена Ієвлєва, який наразі служить у лавах ЗСУ, лише з липня по грудень минулого року було виявлено понад 800 га неоформленої землі. Саме з метою контролю виникла ідея створення КП «Покровськ-Агро».

«Планували брати техніку в аутсорсинг, засівати землі з метою збуту готової продукції. Тим самим, наповнювати бюджет громади. Але війна внесла свої корективи. Зупинились на стадії передачі земельних ділянок на баланс комунального підприємства», - розповів Євген Ієвлєв.

Ознайомився очільник МВА й з роботою відділу підприємництва та транспортного відділу.  

«Перше, з чого почали – це робота з перевізниками. Ще донедавна вони здійснювали свою діяльність без жодних документів. Строк договорів закінчився ще 2 року тому (станом на жовтень поточного року). Організацією дорожнього руху займались підрядники, які встановлювали та обслуговували світлофори, дорожні знаки та наносили дорожню розмітку. Але такі послуги коштували дуже дорого, тож було вирішено самим здійснювати такі роботи», - зауважив начальник транспортного відділу Микола Федотов. 

Підприємством «Покровськ Авто» було придбано обладнання для нанесення розмітки, планувалась закупка й спеціальної техніки для виготовлення дорожніх знаків. Через війну ці плани поки що призупинились. 

Наявну дорожню техніку очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк оглянув на самому підприємстві «Покровськ Авто».

Там же знаходиться й парк автобусів, які здійснювали перевезення школярів, а після призупинення освітнього процесу, були залучені на евакуацію населення. Сьогодні таких 4, але один з них потребує ремонту. 

«Впевнений, що ми реанімуємо транспортне підприємство. Можливо, створимо соціальні маршрути загального користування, які б здійснювали перевезення пільгових категорій населення. Щодо роботи агропромислового комплексу, то розпочнемо роботу з приватизації земель поза межами населених пунктів. Є над чим працювати», - підбив підсумки зустрічі Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

51

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію