• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

eye

159

23.09.2022 13:31

Новини громад

img

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

 

При реагуванні на чисельні скарги громадян щодо торгівлі самогоном на ринку селища Динасового заводу, співробітники муніципальної служби правопорядку викрили жінку, яка організувала продаж «зеленого змія» на розлив.

Інспектори викликали поліцію, яка склала адміністративний протокол щодо затриманої. За незаконне виготовлення алкоголю жінці загрожує штраф та знищення виготовленої продукції.

«Хочу нагадати, що з 11 липня у Донецькій області заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Ініціатором заборони обігу алкоголю в області був особисто начальник ДонОВА Павло Кириленко, – зазначив заступник міського голови Микола Шабельник. – Поняття війна і алкоголь – несумісні».


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

26

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію