• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську оптимізують мережу закладів освіти

eye

329

22.09.2022 15:03

Новини громад

img

Під час засідання виконкому, яке відбулось сьогодні, 22 вересня, присутні розглянули питання щодо призупинення освітнього процесу у Родинській початковій  школі № 36 та у закладі дошкільної освіти №12 «Пролісок».

Як зазначила начальниця відділу освіти міської ради Любов Воротинцева, через кардинальне зменшення кількості учнів початкової школи №36 м. Родинське та відсутності контингенту для набору у 1 клас, освітній процес у закладі було призупинено, а педагоги та учні були переведені до ЗОШ №35.

«Це дає змогу оптимізувати мережу закладів освіти, зберегти середню наповнюваність класів, а також індекс фінансової спроможності закладів освіти громади», - розповіла Любов Воротинцева.

Педагогічні працівники ЗДО 12 «Пролісок», у якому перебували 20 вихованців, 1 вересня поточного року звільнилися за власним бажанням. Батькам дітей, які залишилися у громаді, було запропоновано перейти в інші садочки відділу освіти Покровської міської ради.

Це дасть змогу дітям отримувати якісну дошкільну освіту та перебувати у комфортних умовах, коли відновиться освітній процес в офлайн форматі. А наразі вихователі та дитяча спільнота радо зустрінуть малечу «Проліска» у своїх віртуальних групах.

Як зазначила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, будівлі зазначених закладів залишаються у комунальній власності Покровської міської ради.

"Керівник міської військової адміністрації наголосив на тому, що під час дії воєнного стану ніяких змін з будівлями відбуватися не буде. Ані передачі в оренду, ані у приватні руки бізнесу. Після перемоги визначимось з їх подальшою долею. Нагадаю, дитячий садок знаходиться у багатоквартирному житловому будинку, тож, скоріш за все, там буде створене соціальне житло для вимушених переселенців", - зауважила Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

25

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

34

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію