• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Україні презентували сучасні ІТ-інструменти обліку гуманітарної допомоги

eye

292

22.09.2022 11:34

Новини громад

img

20 вересня керівник КУ «Агенство розвитку громади» Покровської міської ради Дмитро Єрмолович взяв участь у пресконференції щодо співпраці між Асоціацією ОТГ та Закарпатським Фондом Підтримки Підприємництва «ТЕС Фонд».

Цей захід відбувся з метою об’єднання зусиль задля потужнішої допомоги громадам в умовах війни, підтримки органів місцевого самоврядування, забезпечити послугами мешканців громад, підтримати збройні сили.

На конференції було зазначено, що сьогодні Україна отримує від усього світу надзвичайну допомогу, але вона потребує інструменту обліку та звітування щодо цієї допомоги. Для донорів важливо продемонструвати, як допомога використовується, як ведеться її облік та хто її отримує.

Всеукраїнська Асоціації ОТГ взяла на себе роль посередника у поєднанні закордонних організацій, що прагнуть надати адресну допомогу, та громад, якім ця допомога необхідна, а «ТЕС Фонд», що надає Асоціації нові ІТ-рішення у вигляді прозорого обліку руху гуманітарної допомоги у вигляді веб-платформи «Aidmonitor.org», робить процес підтримки громад оперативнішим, сучаснішим і, головне, зрозумілим та прозорим для партнерів.

«Покровськ з початку воєнного стану отримував великі обсяги гуманітарної допомоги від різних міжнародних організацій. Значна та складна частина роботи з гуманітарними вантажами полягає саме у звітності, адже кожен донор хоче бачити, що допомога дійшла до тих, хто її потребує. При запровадженні автоматизованої системи  моніторингу «Aidmonitor.org», надання та переміщення гуманітарної допомоги, що надходить з-за кордону, її документальне оформлення, облік та подальше розподілення кінцевим споживачам стає значно простішим. Ефективність використання наданої гуманітарної допомоги донори зможуть побачити майже в онлайн режимі. Для України це важливий крок у збереженні довіри та довгострокових відносин з крупними міжнародними організаціями», – зазначив Дмитро Єрмолович.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

1

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

14

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

48

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію