• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Україні презентували сучасні ІТ-інструменти обліку гуманітарної допомоги

eye

107

22.09.2022 11:34

Новини громад

img

20 вересня керівник КУ «Агенство розвитку громади» Покровської міської ради Дмитро Єрмолович взяв участь у пресконференції щодо співпраці між Асоціацією ОТГ та Закарпатським Фондом Підтримки Підприємництва «ТЕС Фонд».

Цей захід відбувся з метою об’єднання зусиль задля потужнішої допомоги громадам в умовах війни, підтримки органів місцевого самоврядування, забезпечити послугами мешканців громад, підтримати збройні сили.

На конференції було зазначено, що сьогодні Україна отримує від усього світу надзвичайну допомогу, але вона потребує інструменту обліку та звітування щодо цієї допомоги. Для донорів важливо продемонструвати, як допомога використовується, як ведеться її облік та хто її отримує.

Всеукраїнська Асоціації ОТГ взяла на себе роль посередника у поєднанні закордонних організацій, що прагнуть надати адресну допомогу, та громад, якім ця допомога необхідна, а «ТЕС Фонд», що надає Асоціації нові ІТ-рішення у вигляді прозорого обліку руху гуманітарної допомоги у вигляді веб-платформи «Aidmonitor.org», робить процес підтримки громад оперативнішим, сучаснішим і, головне, зрозумілим та прозорим для партнерів.

«Покровськ з початку воєнного стану отримував великі обсяги гуманітарної допомоги від різних міжнародних організацій. Значна та складна частина роботи з гуманітарними вантажами полягає саме у звітності, адже кожен донор хоче бачити, що допомога дійшла до тих, хто її потребує. При запровадженні автоматизованої системи  моніторингу «Aidmonitor.org», надання та переміщення гуманітарної допомоги, що надходить з-за кордону, її документальне оформлення, облік та подальше розподілення кінцевим споживачам стає значно простішим. Ефективність використання наданої гуманітарної допомоги донори зможуть побачити майже в онлайн режимі. Для України це важливий крок у збереженні довіри та довгострокових відносин з крупними міжнародними організаціями», – зазначив Дмитро Єрмолович.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію