• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську триває заготівля дров

eye

213

14.09.2022 16:14

Новини громад

img

Комунальники Покровська активно готуються до зимового періоду. На дільниці «Зелене господарство» щодня кипить робота. Зусиллями двох бригад вже заготовлено понад 900 кубічних метрів деревини. 

Частину з них вже доставлено на комунальні підприємства міста: 107 кубометрів для потреб КП «Покровськтепломережа» та ще 120 - для КП «Покровськводоканал». Іншу частину заготовлених дров буде розподілено між пунктами обігріву, які згодом буде організовано у місті. 
Працюють спеціалісти «Зеленого господарства» і над заготівлею щепи. Сьогодні вже є запас у кількості 213 кубічних метрів. 

Як триває підготовка до зимового періоду сьогодні «на місці» дізнавався Покровський міський голова Руслан Требушкін, який поспілкувався з комунальниками та оцінив обсяги вже підготовленого запасу деревини. 

«Заготівля твердого палива йде активними темпами. Наразі забезпечуємо дровами об`єкти критичної інфраструктури міста. З жовтня почнемо розвозити деревину за заявками мешканців, які наразі збирають фахівці управління соціального захисту населення», - зауважив Руслан Требушкін. 

Слід нагадати, що у Покровську також триває програма 50/50, у рамках якої місцеві мешканці отримують дозвіл на самостійну заготівлю деревини та надають частину з неї у фонд міста. Завдяки цій програмі фонд поповнився на 60 кубічних метрів сировини.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

51

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію