• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання евакуаційної комісії

eye

403

13.09.2022 15:08

Новини громад

img

12 вересня під головуванням заступника Покровського міського голови Олега Фролова відбулось засідання комісії з питань евакуації, участь у якому взяли керуюча справами виконкому Алевтина Жук, керівники та представники структурних відділів міської ради, ДСНС та поліції.

Головним питанням порядку денного стала організація протокольних доручень заступників голови Донецької облдержадміністрації Костюніної Ю.О. та Філашкіна В.С. від 30.08.2022 року №01/08-22 в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2022 №940 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення механізму проведення евакуації».

Було вирішено утворити  робочу групу з інформування населення про обов’язкову евакуацію: 

«Сьогодні ми маємо донести населенню Покровської громади, насамперед соціально вразливим категоріям, як то: багатодітні  та прийомні сім’ї, сім’ї, в яких діти перебувають під опікою чи піклуванням, дитячі будинки сімейного типу, сім'ї патронатних вихователів, сім’ї, в яких діти влаштовані тимчасово; 
вагітні жінки, одинокі особи похилого віку, інші одинокі особи, які не можуть самостійно пересуватися, про обов’язкову евакуацію та відповідальність у разі відмови від евакуації», - зауважив Олег Фролов.

Усі отримані заяви-відмови від обов'язкової евакуації будуть акумулюватись та передаватись щотижня до служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації. 

Як пояснила представниця служби у справах дітей Оксана Діма, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №940 від 23 серпня 2022 року, родини, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик та відмовляються від обов’язкової евакуації.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

1

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

14

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

48

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію