• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання евакуаційної комісії

eye

239

13.09.2022 15:08

Новини громад

img

12 вересня під головуванням заступника Покровського міського голови Олега Фролова відбулось засідання комісії з питань евакуації, участь у якому взяли керуюча справами виконкому Алевтина Жук, керівники та представники структурних відділів міської ради, ДСНС та поліції.

Головним питанням порядку денного стала організація протокольних доручень заступників голови Донецької облдержадміністрації Костюніної Ю.О. та Філашкіна В.С. від 30.08.2022 року №01/08-22 в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2022 №940 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення механізму проведення евакуації».

Було вирішено утворити  робочу групу з інформування населення про обов’язкову евакуацію: 

«Сьогодні ми маємо донести населенню Покровської громади, насамперед соціально вразливим категоріям, як то: багатодітні  та прийомні сім’ї, сім’ї, в яких діти перебувають під опікою чи піклуванням, дитячі будинки сімейного типу, сім'ї патронатних вихователів, сім’ї, в яких діти влаштовані тимчасово; 
вагітні жінки, одинокі особи похилого віку, інші одинокі особи, які не можуть самостійно пересуватися, про обов’язкову евакуацію та відповідальність у разі відмови від евакуації», - зауважив Олег Фролов.

Усі отримані заяви-відмови від обов'язкової евакуації будуть акумулюватись та передаватись щотижня до служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації. 

Як пояснила представниця служби у справах дітей Оксана Діма, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №940 від 23 серпня 2022 року, родини, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик та відмовляються від обов’язкової евакуації.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію