• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гостинна Львівщина готова прийняти покровчан

eye

70

17.08.2022 16:55

Новини громад

img

Третім регіоном, до якого завітав заступник міського голови Олег Фролов для налагодження евакуації покровчан, стала Львівщина. На Львівщині наші мешканці будуть розміщені у трьох громадах: Львівська, Червоноградська та Сокальська.

На сьогодні у Львові зареєстровані 120 тис. внутрішньо переміщених осіб. Міський голова Андрій Садовий виразив готовність прийняти ще 1000 покровчан. Для розселення пропонуються будівлі закладів освіти. Для проживання там є всі умови: гаряча вода, пральні машини, забезпечене харчування. 

Також розміщення для евакуйованих українців можливе у модульному містечку, яке побудоване спільно з польським урядом за сприяння Міністерства розвитку громад та територій. Таке поселення налічує орієнтовно 300 місць для людей, що переїхали до Львова із зон бойових дій. Тут є всі умови для комфортного проживання, навіть кімната для дітей, на кшталт дитячого садочка, де можна залишити малечу з професійним вихователем у першій половині дня. Аби оселитися в цьому містечку, треба стати у ЦНАПі у чергу.

Олег Фролов відвідав Червоноград та Сокаль, громади, куди у першу хвилю евакуації виїхало багато мешканців Покровська. Заступник міського голови заїхав до евакуйованих покровчан у місця компактного розселення у садочках та школах, аби дізнатися, як влаштований їхній побут. У цілому, наші земляки задоволені умовами та ставленням місцевих жителів та закликають не наражати на небезпеку себе й близьких, та виїжджати.  

У м. Соснівка для покровчан готують гуртожиток. Зараз там триває ремонт. Зі слів заступниці Червоноградського міського голови Надії Земницької, міська влада знайшла будівлю, яка найбільше підходила б для проживання, і зараз зусиллями керівництва громади та волонтерів її готують для заселення.

У м. Сокаль евакуйовані особи мають можливість розміщення на базі відпочинку, від якої до м. Червоноград курсує безкоштовний автобус. 

«За минулий тиждень я відвідав три області з дев'яти, що погодилися прийняти евакуйованих покровчан. Наші земляки, що виїхали до цих областей у першу хвилю евакуації, забезпечені всім необхідним для проживання: належними побутовими умовами та харчуванням. Жодних скарг ми не почули, – зазначив Олег Фролов. – Шановні покровчани, не наражайте на небезпеку власне життя та життя і здоров'я рідних і близьких, евакуюйтеся до безпечних регіонів України!» 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію