• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську презентували мобільний додаток допомоги жертвам домашнього насильства

eye

66

17.08.2022 16:31

Новини громад

img

За участю Покровського міського голови Руслана Требушкіна, керуючої справами виконкому Алевтини Жук, керівників соціальних служб та поліції у Покровську відбулась презентація застосунку для захисту жінок та дітей від домашнього насильства.

Мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього, гендерно зумовленого насилля або перебувають у групі ризику запустили в Україні за сприянням Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Проєкт реалізовано за підтримки Посольства Великої Британії в межах «Партнерства Біарриц», до якого Україна приєдналася за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Основною перевагою додатка є прямий зв’язок з поліцією через кнопку SOS, без дзвінка на 102 та з автоматичним визначенням місця перебування постраждалої за допомогою геолокації.  Він значно полегшить отримання допомоги для тих жінок, які не мають змоги зателефонувати в поліцію через фізичні особливості (наприклад особи з порушенням слуху), або через тотальний контроль особистого життя чи відсутність коштів на рахунку тощо.

Покровськ — місто вільне від насильства.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію