• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Наближаємо нашу перемогу: депутатка Юлія Гуріненко передала до Покровська чергову партію гуманітарної допомоги

eye

135

17.08.2022 11:50

Новини громад

img

Перебуваючи в евакуації за кордоном, депутатка від партії «Порядок» Юлія Гуріненко продовжує допомагати мешканцям Покровська. 

Не дивлячись на достатньо велику відстань від рідного міста, Юлія Гуріненко продовжує виконувати свої депутатські повноваження та цікавиться потребами мешканців свого округу.

«Мешканці селища динзаводу створили групу, в якій спілкуються та дізнаються потреби один одного – хто чого потребує. Зазвичай, це медикаменти, харчові продукти та засоби особистої гігієни. Перебуваючи у Швеції, шукаю можливості та контакти українських фондів і організацій, які можуть допомогти. Велика подяка ГО  "Науковці активують світ" та хлопцям, волонтерам Бучаччини, які допомогли не лише зібрати, а й доставити вантаж до Покровська», - розповіла представниця депутатського корпусу міської ради. 

Днями зібрану допомогу вже отримали покровчани. Квартальним приватного сектору селища динасового заводу були передані від Юлії Гуріненко аптечки, які містять усі необхідні лікарські засоби для надання першої домедичної допомоги. 

За потребами мешканців, були надані харчові продукти, дитячі підгузки та дитяче харчування. 

Окремий пакунок з допомогою, який містив медикаменти, було передано й міській лікарні, що знаходиться у селищі Динзаводу. За словами депутатки від партії «Порядок», це той мінімум, що може зробити кожний, перебуваючи за кордоном. 

Крім збору гуманітарної допомоги, Юлія Гуріненко бере активну участь у волонтерській діяльності – разом з європейцями та іншими переміщеними особами плете сітки для потреб ЗСУ. 

«Навіть за тисячу кілометрів від рідної України ми наближаємо нашу перемогу! Кожний на своєму фронті. Віримо в ЗСУ і сподіваємось, що дуже скоро ми усі повернемось додому», - зауважила Юлія Гуріненко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію