• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

БФ «New Way» передав медустановам Покровська потужні генератори

eye

125

16.08.2022 16:22

Новини громад

img

Днями Покровськ отримав гуманітарний вантаж від благодійної організації «New Way», в якому, крім необхідного обладнання для комунальників, містилися потужні електрогенератори для медичних закладів громади. Вже сьогодні міська влада передала їх керівникам місцевих лікарень. 

У медзакладах як первинної, так і вторинної ланки встановлять 6 генераторів потужністю 5 кВт. Обладнання працюватиме у клінічній лікарні інтенсивного лікування, Родинській міській лікарні, міській лікарні, що у селищі Динзаводу та в одній з амбулаторій Покровської громади. 

«Дуже важливо в разі надзвичайної ситуації мати автономні джерела електроенергії, які дозволять проводити безперебійну роботу наших лікарень та прийом пацієнтів. Дякуємо благодійникам за цю допомогу», - зауважив Покровський міський голова Руслан Требушкін. 

Своєю чергою, керівники лікарень зазначили важливість отриманих генераторів і поділились планами щодо їх використання:

«Якщо не буде світла, електрогенератор дасть нам змогу працювати автономно: готувати їжу для наших пацієнтів, проводити оперативні втручання. Крім того, за допомогою генератора працюватиме й свердловина, яка забезпечує лікарню водою», - розповіла керівниця Покровської міської лікарні Тетяна Ткаченко. 

За словами керівника КЛІЛ Юрія Бородіна, отриманий генератор буде використовуватись задля забезпечення роботи інфекційного відділення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію