• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Приймає Тернопільщина. Олег Фролов відвідав черговий регіон потенційної евакуації покровчан

eye

76

14.08.2022 14:27

RSS

img

Заступник міського голови Олег Фролов зустрівся з представниками Тернопільської ОВА директоркою департаменту соціального захисту Оксаною Смолій та заступником директора департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами, начальником управління з питань цивільного захисту, планування та підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях Ігорем Любим.

На зустрічі керівники обговорили питання щодо евакуації мешканців Донецької області до Тернопільщини.

Область вже прийняла близько 82 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них 11 тисяч – жителі Донеччини. Керівництво зазначає, що мають можливість розмістити ще близько 2 тис. осіб з Покровської ТГ.

Зараз переселенці мають прихисток у центрах компактного проживання на базі освітніх закладів як у міських, так і у селищних громадах. Також опрацьовується можливість розселення у будівлях городян та у гуртожитках навчальних закладів.

Крім того, Олег Фролов зустрівся з директором обласного центру зайнятості Василем Олещуком та обговорив питання можливості працевлаштування для евакуйованих мешканців Покровської громади. Керівник зазначив, що Тернопільщина – аграрний регіон України та здебільшого вакансії є саме в цій галузі.

З перших днів війни у Тернополі працює волонтерський штаб від ГО «Центр науки Тернополя», який спільно з міжнародними організаціями, волонтерами та міською радою працює над налагодженням допомоги ВПО. Тут можна отримати одяг, продуктові набори, засоби гігієни, окремі позиції дитячого харчування та, за наявністю, медичні препарати. Така допомога для переселенців є разовою. Але є певні категорії осіб, які отримують гуманітарну допомогу щомісяця. Це люди з інвалідністю І та ІІ групи, сім'ї, в яких є вагітні жінки чи діти до 1 року, а також багатодітні сім'ї.

«Ми працюємо, аби люди могли приїхати, адаптуватися і нормально відчувати себе в нашому місті», – зазначив директор організації Михайло Сиротюк.

Про власний досвід евакуації до Тернопільщини розповідає Ольга,  переселенка з Маріуполя.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію