• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальники Покровська оперативно усувають наслідки обстрілу одного зі старостинських округів громади

eye

707

13.08.2022 16:24

Новини громад

img

Сьогодні близько  другої ночі ворог завдав ударів по с.Срібному, що у Покровській громаді, в наслідок чого пошкоджені 6 приватних домогосподарств та навчальний заклад.

З самого ранку до Срібного прибули спеціалісти комунальних підприємств міста, які вже встигли оцінити масштаби руйнувань та приступили до виконання ремонтних робіт. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, в наслідок обстрілу вибито вікна в десятьох приватних будинках, пошкоджено лінії електромереж: 

«Наразі у Срібному працюють 6 бригад комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради. Дві групи від відділу освіти «зашивають» листами ЮСБ вікна у навчальному закладі, по дві бригади від КП «Покровськтепломережа» та житлово-комунального відділу працюють у приватних будинках, де ремонтують шиферні крівлі та вікна. Працюють і бригади ДТЕК над відновленням ліній електропостачання».

Цього разу на усунення наслідків обстрілу Срібненського старостинського округу міська рада виділила 200 листів шиферу та 25 листів ЮСБ. Робота з ліквідації руйнувань триватиме й надалі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію