• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від школярів Польщі — українським захисникам. Керівники Покровська передали подарунки воїнам ЗСУ

eye

987

09.08.2022 13:52

Новини громад

img

До Покровська продовжує надходити допомога від мешканців Європи. Сьогодні заступники міського голови Маргарита Ідрісова та Микола Шабельник передали військовослужбовцям двох батальйонів, які несуть службу у Пісках та Авдіївці, чоловічі шкарпетки. Їх було придбано за кошти, що назбирали школярі польського міста Гданськ. 

Протягом 6 місяців у Польщі діти збирали кошти на потреби української армії. Сума виявилась немалою – 10 тисяч злотих, що у перерахунку становить близько 80 тисяч гривень. Під час зустрічі заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової з президенткою міста Гданськ Олександрою Дулькевич було вирішено придбати на цю суму чоловічі шкарпетки. 

«Кожного разу у розмові з військовослужбовцями я чула, скільки вони грошей витрачають на спідню білизну. Цей предмет одягу дуже потрібний чоловікам, особливо у тих умовах, в яких перебувають наші захисники. Тож було прийнято рішення придбати саме шкарпетки, і що головне, українського виробника. Представники влади Гданська зв`язались з львівською фабрикою та замовили в них бавовняні вироби», - розповіла Маргарита Ідрісова. 

Загалом, захисникам було передано 6 коробок шкарпеток. Заступники Покровського міського голови впевнені, що такі подарунки від дітей Польщі прийдуться українським військовим у пригоді.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З нагоди професійного свята почесними нагородами відзначено рятувальників та рятівників Покровської громади

17 вересня в Україні відзначається День рятівника — професійне свято людей, які стоять на передовій боротьби з надзвичайними ситуаціями, рятують життя, допомагають постраждалим та ліквідовують наслідки ворожих обстрілів.

eye

54

Новини громад

17 вересня 2025 15:45

Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем рятівника

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене у 2008 році указом Президента України.

eye

44

Новини громад

17 вересня 2025 09:15

Виїзний прийом з питань соціального захисту у місті Харків

У приміщенні гуманітарного хабу «З Бахмутом в серці. Харків» відбувся виїзний особистий прийом мешканців Покровської громади начальником відділу управління соціального захисту населення Покровської міської ради Тетяною Колесниковою.

eye

60

Новини громад

16 вересня 2025 16:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію