• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До кінця серпня Покровська громада отримає черговий гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова

eye

186

07.08.2022 10:36

Новини громад

img

У логістичному центрі компанії Метінвест в Польщі вже закінчується формування «наборів виживання», які буде розподілено по всіх куточках України. Чекають на гуманітарну допомогу і в Покровській громаді. 

За словами заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової, яка наразі з робочим візитом перебуває у Польщі, таких наборів буде понад 10 тисяч. 

Видаватимуть їх в гуманітарних штабах за місцем евакуації мешканців Покровської громади. Тобто, отримати харчові продукти матимуть змогу люди, які прийняли рішення евакуюватися до більш безпечних регіонів.

 «Компанія Метінвест є соціально направленим підприємством, яке ніколи не полишало без допомоги нашу громаду. І навіть у такі важкі часи продовжує забезпечувати наших мешканців усім необхідним: харчовими продуктами, засобами гігієни, амуніцією та медикаментами. Вдячні компанії Метінвест за таку дієву та вчасну допомогу», - зазначила Маргарита Ідрісова. 

Нагадаємо, від початку російського вторгнення в Україну компанія Метінвест активно допомагає мешканцям громад, які зазнали руйнувань і потребують допомоги. 

З перших днів війни  Покровська громада отримала від компанії понад 20 тисяч  продуктових наборів, які містили харчові продукти тривалого зберігання. Крім того, працівники комунальних закладів, які залучені у ліквідації наслідків обстрілів та руйнувань, група Метінвест забезпечила засобами особистого захисту (видані бронежилети та каски).

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію