• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Дуже вдячні Польщі за підтримку у багатьох питаннях»: Маргарита Ідрісова з робочим візитом відвідала польське місто Гданськ

eye

148

05.08.2022 09:15

Новини громад

img

У робочу поїздку до Польщі заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова зустрілась з Президенткою м. Гданськ Олександрою Дулькевич.  

Під час зустрічі представниці влади обговорили питання, що турбують Донецьку область та місто Покровськ, а саме надання гуманітарної допомоги, евакуацію мирного населення та допомогу в реабілітації наших військовослужбовців на базі реабілітаційних центрів Гданська.  

Маргарита Ідрісова розповіла про ситуацію в області та місті, та світлинами проілюструвала, як сьогодні виглядають наслідки російського вторгнення в Україну.

Крім того, заступниця Покровського міського голови передала президентці Гданська Прапор України, на якому наші захисники залишили слова подяки польському народу за надану зброю, за гуманітарну допомогу та допомогу їх родинам. Також керівництву міста передали уламки від снаряда ракети «Іскандер», що була застосована росією проти України. 

Своєю чергою, пані Президентка наголосила, що дуже важливо мати такі докази військових дій на Україні і на Донбасі і запевнила, що ці уламки, фото, та найцінніше — прапор України буде зберігатись в музеї. Цю експозицію показуватимуть кожній делегації, що приїздитиме до Гданська.

«Поляки дуже багато роблять для нас, для українців, але не можуть доторкнутися до тих подій, щоб оцінити свою допомогу, свій вклад в наближення до перемоги. Тому і виникла така ідея: привезти на зустріч не сувеніри з Покровська, а саме те, з чим ми стикаємося кожного дня», - розповіла Маргарита Ідрісова.

У ході бесіди були також обговорені питання подальшої долі представників полку «Азов», життя окупованих територій та евакуації місцевого населення. Олександра Дулькевич виразила надію, що люди не зволікатимуть з переїздом до більш безпечних регіонів та країн. 

Заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова подякувала за розуміння та допомогу українському народові. Підсумком зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю у вирішенні гуманітарних питань.
 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

18

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію