• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Дуже вдячні Польщі за підтримку у багатьох питаннях»: Маргарита Ідрісова з робочим візитом відвідала польське місто Гданськ

eye

410

05.08.2022 09:15

Новини громад

img

У робочу поїздку до Польщі заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова зустрілась з Президенткою м. Гданськ Олександрою Дулькевич.  

Під час зустрічі представниці влади обговорили питання, що турбують Донецьку область та місто Покровськ, а саме надання гуманітарної допомоги, евакуацію мирного населення та допомогу в реабілітації наших військовослужбовців на базі реабілітаційних центрів Гданська.  

Маргарита Ідрісова розповіла про ситуацію в області та місті, та світлинами проілюструвала, як сьогодні виглядають наслідки російського вторгнення в Україну.

Крім того, заступниця Покровського міського голови передала президентці Гданська Прапор України, на якому наші захисники залишили слова подяки польському народу за надану зброю, за гуманітарну допомогу та допомогу їх родинам. Також керівництву міста передали уламки від снаряда ракети «Іскандер», що була застосована росією проти України. 

Своєю чергою, пані Президентка наголосила, що дуже важливо мати такі докази військових дій на Україні і на Донбасі і запевнила, що ці уламки, фото, та найцінніше — прапор України буде зберігатись в музеї. Цю експозицію показуватимуть кожній делегації, що приїздитиме до Гданська.

«Поляки дуже багато роблять для нас, для українців, але не можуть доторкнутися до тих подій, щоб оцінити свою допомогу, свій вклад в наближення до перемоги. Тому і виникла така ідея: привезти на зустріч не сувеніри з Покровська, а саме те, з чим ми стикаємося кожного дня», - розповіла Маргарита Ідрісова.

У ході бесіди були також обговорені питання подальшої долі представників полку «Азов», життя окупованих територій та евакуації місцевого населення. Олександра Дулькевич виразила надію, що люди не зволікатимуть з переїздом до більш безпечних регіонів та країн. 

Заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова подякувала за розуміння та допомогу українському народові. Підсумком зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю у вирішенні гуманітарних питань.
 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

99

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію