• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Нагальні питання життєдіяльності громади розглянули у Покровську

eye

264

04.08.2022 12:40

RSS

img

На робочій нараді під керівництвом міського голови Руслана Требушкіна секретар міської ради Наталія Іваньо та заступники міського голови обговорили найбільш актуальні потреби громади, що виникають через воєнні дії.

Ворог безжально продовжує нищити інфраструктуру Донецької області. Вчора постраждало від обстрілу село Срібне. На засіданні присутні обговорили питання, що постали перед керівництвом внаслідок руйнувань. Міська рада традиційно надає будматеріали для ліквідації наслідків обстрілу приватним домогосподарствам та для об'єктів інфраструктури.

З огляду на обстріли громади, міський голова вважає доцільним створення добровольчих пожежних бригад для забезпечення оперативного реагування на загрозу знищення майна мешканців громади. Найближчим часом буде розроблений порядок, згідно з яким такі бригади будуть створюватись та функціонувати.

Крім того, є потреба у створенні додаткових ремонтних бригад з ліквідації аварій на електромережах. Через постійні ворожі обстріли спеціалісти ДТЕК мають перевантажений графік і не мають змоги оперативно реагувати на знеструмлення мереж. Як зазначив заступник міського голови Олександр Добровольський, громада повинна мати бригаду спеціалістів, яка зможе якомога скоріше відновлювати електропостачання.

Підготовка до опалювального сезону триває. За відсутності газопостачання гостро постає перед керівництвом громади забезпечення об'єктів критичної інфраструктури дровами, вугіллям та водою. Крім того, у громаді готують мінікотельні для забезпечення тепла у тимчасових пунктах обігріву. Щодня керівництво громади вирішує нагальні питання цього напрямку.

Також, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України щодо обов’язкової евакуації мешканців Донецької області, керівники обговорили створення робочої групи з обстеження місць розселення покровчан у більш безпечних регіонах. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 2 жовтня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

42

Новини

02 жовтня 2022 09:58

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

ВІДЕО. У Покровську відзначають День людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

eye

141

Новини

01 жовтня 2022 09:26

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію