• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Маємо разом визначитись з місцями для появи нових свердловин: Руслан Требушкін під час зустрічі з квартальними

eye

484

03.08.2022 19:47

Новини громад

img

У Покровську тривають зустрічі міського голови Руслана Требушкіна з квартальними міста, під час яких підіймаються питання водозабезпечення місцевих мешканців та буріння свердловин у приватному секторі.

Участь у подібних обговореннях також беруть заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський та начальниця комітету самоорганізації населення Марина Ухова.

«Раніше було вирішено, що квартальні проведуть зібрання із жителями своїх зон відповідальності й разом визначать, де саме має бути свердловина. Сьогодні вже мав змогу ознайомитись із протоколами проведених зібрань із вказаними місцями буріння. Після остаточного узгодження будемо визначати черговість проведення робіт», - зауважив очільник громади Руслан Требушкін.

Нагадаємо, у зв`язку з нестабільною роботою Карлівської фільтрувальної станції та обмеженої кількості води, міська влада вирішила власним коштом пробурити 15 свердловин у тих районах, де спостерігається слабкий тиск і вода йде з перебоями. Займатимуться цим співробітники КП "Покровськводоканал".

Також на зустрічі лунали питання щодо чистки колодязів. Було вирішено, що квартальні складуть списки криниць загального користування. Єдине – в громаді є потреба у відповідних спеціалістах. Тож міська рада шукає покровчан, які мають досвід у цих питаннях та бажання допомогти. З пропозиціями можна звертатись до контактного центру та до міського голови особисто.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

25

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

34

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію