• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Любов Воротинцева: Ми намагаємося зберегти працівників і учнів для того, щоб після перемоги у нашій громаді продовжувалось життя

eye

333

02.08.2022 18:16

RSS

img

У Покровській громаді вже всі випускники 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти отримали документи про освіту. Виключенням є лише невелика кількість випускників 11 класів, які виявили бажання отримати документи за кордоном. Ці документи були відправлені дипломатичною поштою і ще на шляху до отримувачів.

Сьогодні основне завдання, яке стоїть перед відділом освіти – підготуватися до нового навчального року.

Як зазначає керівниця відділу освіти Любов Воротинцева, ситуація у регіоні не дозволяє розраховувати на очне навчання, тому планується дистанційне навчання. Виключення становлять ті діти, які виявили бажання продовжити навчання в інших освітніх закладах у безпечних містах України, де вони зареєстровані в якості внутрішньо переміщених осіб.

«За результатами опитування більшість, приблизно 70 %, учнів виявили бажання продовжити навчання у освітніх закладах саме нашої громади. Звісно ми будемо старатися зробити все можливе аби налагодити якісний дистанційний навчальний процес, – розповідає Любов Воротинцева. – Дата початку навчального року ще узгоджується – рішення про це приймає Кабінет Міністрів, а вже маючи рішення Кабінету Міністрів, ми можемо планувати структуру нашого навчального року».

Крім того, зараз ведеться методична робота з педагогами та проводиться навчання освітян відповідно до стандартів "нової української школи", яка в цьому році переходить у 5 клас. Також у відділі освіти здійснюється аналіз дистанційного навчання, яке проходило під час воєнних дій весною, педагоги проводять роботу над помилками та розробляють рекомендації, аби уникнути повторення помилок у наступному навчальному році.

«Ми обговорюємо з вчителями, як буде вестися освітній процес для 9% наших дітей, які навчаються за кордоном і не зможуть виходити у реальному часі на уроки наших закладів освіти, але мають бажання отримати українські документи про освіту. Зараз ми розробляємо трошки інший підхід для навчання саме таких дітей» - повідомила Любов Воротинцева.

Серед закладів Покровської громади обрано три, які будуть здійснювати освіту дітей з окупованих територій. Це ЗОШ №9, Багатопрофільна гімназія та Навчально-виховний комплекс №2. Батьки дітей, що знаходяться на окупованій території, але мають змогу виходити у інтернет, можуть звернутися до директорів цих закладів та зареєструвати свою дитину на навчання у наступному навчальному році.

«Мінімум наших співробітників виявили бажання звільнитися та влаштуватися на інше місце роботи – 95% знаходиться на робочих місцях. Ми намагаємося зберегти і контингент працівників, і контингент учнів для того, щоб після перемоги у нашій громаді продовжувалось навчання, робота, життя,» - зазначила керівниця відділу освіти.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію