• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Зима близько. У Покровську готують пункти обігріву

eye

315

02.08.2022 16:11

Новини громад

img

За дорученням Покровського міського голови Руслана Требушкіна КП «Покровськтепломережа» здійснює підготовку мінікотелень, які працюють на альтернативному виді палива. 

На минулому засіданні виконкому КП «Покровськтепломережі» було передано на баланс обладнання мінікотельні, які здебільшого розташовані на територіях соціальних об`єктів Покровська та Родинського. Наразі фахівцями вже здійснений їх огляд й складено перелік обладнання, яке треба закупити для подальшої роботи котелень, та запасу твердого палива. 
За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, саме ці котельні й будуть здійснювати обігрів теплових пунктів, які працюватимуть у громаді у зимовий період.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію