• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від міжнародних донорів Покровськ отримав чергову партію медикаментів

eye

471

01.08.2022 15:19

Новини громад

img

Для безперебійної роботи медичних закладів Покровської громади та надання вчасної допомоги місцевим мешканцям днями до Покровська за допомогою ГО «Нова Україна (ЕВ) у співпраці з лікарями Німеччини було направлено гуманітарний вантаж.

Цього разу допомога від партнерів надійшла для місцевих медиків: отримано 6 палетів медикаментів та медобладнання, серед яких знеболювальні, протизапальні, антитромботичні засоби, глюкометри та пульсоксиметри. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, отриману гуманітарну допомогу буде розподілено між усіма медичними закладами громади.

«Вкотре дякуємо волонтерам ГО «Нова Україна (ЕВ)» Кириченко Володимиру та Кузьменко Олександру та всій команді за плідну співпрацю у вирішенні гуманітарних питань. Крім того, слова подяки адресуємо Ірині Павленко, яка ще у березні переїхала з України до Німеччини й звідти активно допомагає своїй країні, а також німецьким лікарям Gennadiy Zelinskyy та «Uniklinikum Essen», ГО «ЗМІСТ» та Олені Шевченко. Минулими місяцями від громадської організації «Нова Україна»  (ЕВ) мешканців Покровської громади було забезпечено продуктовими наборами. Дуже сподіваємось, що така співпраця продовжуватиметься й надалі. Адже лише спільними зусиллями, об`єднавшись, ми наближаємо перемогу», - зауважив Олександр Добровольський.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію