• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від міжнародних донорів Покровськ отримав чергову партію медикаментів

eye

247

01.08.2022 15:19

Новини громад

img

Для безперебійної роботи медичних закладів Покровської громади та надання вчасної допомоги місцевим мешканцям днями до Покровська за допомогою ГО «Нова Україна (ЕВ) у співпраці з лікарями Німеччини було направлено гуманітарний вантаж.

Цього разу допомога від партнерів надійшла для місцевих медиків: отримано 6 палетів медикаментів та медобладнання, серед яких знеболювальні, протизапальні, антитромботичні засоби, глюкометри та пульсоксиметри. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, отриману гуманітарну допомогу буде розподілено між усіма медичними закладами громади.

«Вкотре дякуємо волонтерам ГО «Нова Україна (ЕВ)» Кириченко Володимиру та Кузьменко Олександру та всій команді за плідну співпрацю у вирішенні гуманітарних питань. Крім того, слова подяки адресуємо Ірині Павленко, яка ще у березні переїхала з України до Німеччини й звідти активно допомагає своїй країні, а також німецьким лікарям Gennadiy Zelinskyy та «Uniklinikum Essen», ГО «ЗМІСТ» та Олені Шевченко. Минулими місяцями від громадської організації «Нова Україна»  (ЕВ) мешканців Покровської громади було забезпечено продуктовими наборами. Дуже сподіваємось, що така співпраця продовжуватиметься й надалі. Адже лише спільними зусиллями, об`єднавшись, ми наближаємо перемогу», - зауважив Олександр Добровольський.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію