• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від міжнародних донорів Покровськ отримав чергову партію медикаментів

eye

549

01.08.2022 15:19

Новини громад

img

Для безперебійної роботи медичних закладів Покровської громади та надання вчасної допомоги місцевим мешканцям днями до Покровська за допомогою ГО «Нова Україна (ЕВ) у співпраці з лікарями Німеччини було направлено гуманітарний вантаж.

Цього разу допомога від партнерів надійшла для місцевих медиків: отримано 6 палетів медикаментів та медобладнання, серед яких знеболювальні, протизапальні, антитромботичні засоби, глюкометри та пульсоксиметри. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, отриману гуманітарну допомогу буде розподілено між усіма медичними закладами громади.

«Вкотре дякуємо волонтерам ГО «Нова Україна (ЕВ)» Кириченко Володимиру та Кузьменко Олександру та всій команді за плідну співпрацю у вирішенні гуманітарних питань. Крім того, слова подяки адресуємо Ірині Павленко, яка ще у березні переїхала з України до Німеччини й звідти активно допомагає своїй країні, а також німецьким лікарям Gennadiy Zelinskyy та «Uniklinikum Essen», ГО «ЗМІСТ» та Олені Шевченко. Минулими місяцями від громадської організації «Нова Україна»  (ЕВ) мешканців Покровської громади було забезпечено продуктовими наборами. Дуже сподіваємось, що така співпраця продовжуватиметься й надалі. Адже лише спільними зусиллями, об`єднавшись, ми наближаємо перемогу», - зауважив Олександр Добровольський.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію