• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

28 липня – День Державності України

eye

968

28.07.2022 09:00

RSS

img

Сьогодні наша країна вперше відзначає День Державності, яке припадає на День хрещення Київської Русі — України

Зміст державності є значно ширшим у порівнянні з поняттям «держава». Державність є своєрідним фундаментом, корінням держави, а остання, своєю чергою, є однією зі складових — своєрідним вінцем державності.

Державність — це устрій усього матеріального і духовного буття цілого народу.

Становлення національної державності відбувалося досить складно й упродовж тривалого часу. Однак, попри всі труднощі, Українська державність укріпилася і має свою давню історію. 

Історія України — це фактично історія національно-визвольної боротьби українського народу за свою державу. Ця боротьба була спрямована на визволення українського народу з-під іноземного панування та здобуття національної державної незалежності. Ця боротьба триває і сьогодні.

Ми вистоїмо та переможемо! МИ БУЛИ, Є І БУДЕМО! 

З Днем Хрещення Київської Русі – України! 

З Днем Української Державності!  

Слава Україні!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію