• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник громади Руслан Требушкін провів зустріч з колективом «Покровськводоканалу»

eye

196

28.07.2022 10:36

RSS

img

Ранок 28 липня у керівництва громади розпочався з зустрічі з трудовим колективом комунального підприємства «Покровськводоканал», під час якої міський голова поспілкувався з працівниками та відповів на питання, які найбільше турбують комунальників.

За словами Руслана Требушкіна, «Покровськводоканал» є одним з підприємств критичної інфраструктури, тому міська влада докладає чималих зусиль для його стабільного функціонування. Мова йде про забезпечення паливом, запчастинами для виконання ремонтних робіт та виплату заробітної плати.

«Ще у березні поточного року депутати міської ради звільнили мешканців громади від сплати за комунальні послуги. Цей тариф було закладено у заробітну плату місцевих комунальників. Ми, як міська влада, взяли на себе відповідальність компенсувати цю різницю і виплачувати зарплату у повному обсязі. Сьогодні є невелика затримка з боку казначества, але, гадаю, днями це питання буде вирішено», - зауважив Руслан Требушкін.

Серед іншого, звучали й питання щодо евакуації населення. Для мешканців приватного сектору розроблено механізм забезпечення пільгових категорій населення дровами та твердим паливом. Для тих, хто не відповідає вимогам Положення, будуть визначені місця у лісосмугах для самостійної вирубки сухих дерев.

«Заявку можна буде направити до контактного центру або комітету самоорганізації населення. Їх ми акумулюємо та комісійно визначатимемо місця та кількість дерев, які підлягатимуть ліквідації», - зауважив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Щодо жителів багатоповерхівок, то вже є попередня домовленість щодо розселення близько 20 тисяч осіб у більш безпечних регіонах України.

Усі питання, які були озвучені під час зустрічі з колективом КП «Покровськводоканал», взяті під особистий контроль керівників громади й будуть розглянуті найближчим часом.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

29

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

31

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію