• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник громади Руслан Требушкін провів зустріч з колективом «Покровськводоканалу»

eye

495

28.07.2022 10:36

RSS

img

Ранок 28 липня у керівництва громади розпочався з зустрічі з трудовим колективом комунального підприємства «Покровськводоканал», під час якої міський голова поспілкувався з працівниками та відповів на питання, які найбільше турбують комунальників.

За словами Руслана Требушкіна, «Покровськводоканал» є одним з підприємств критичної інфраструктури, тому міська влада докладає чималих зусиль для його стабільного функціонування. Мова йде про забезпечення паливом, запчастинами для виконання ремонтних робіт та виплату заробітної плати.

«Ще у березні поточного року депутати міської ради звільнили мешканців громади від сплати за комунальні послуги. Цей тариф було закладено у заробітну плату місцевих комунальників. Ми, як міська влада, взяли на себе відповідальність компенсувати цю різницю і виплачувати зарплату у повному обсязі. Сьогодні є невелика затримка з боку казначества, але, гадаю, днями це питання буде вирішено», - зауважив Руслан Требушкін.

Серед іншого, звучали й питання щодо евакуації населення. Для мешканців приватного сектору розроблено механізм забезпечення пільгових категорій населення дровами та твердим паливом. Для тих, хто не відповідає вимогам Положення, будуть визначені місця у лісосмугах для самостійної вирубки сухих дерев.

«Заявку можна буде направити до контактного центру або комітету самоорганізації населення. Їх ми акумулюємо та комісійно визначатимемо місця та кількість дерев, які підлягатимуть ліквідації», - зауважив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Щодо жителів багатоповерхівок, то вже є попередня домовленість щодо розселення близько 20 тисяч осіб у більш безпечних регіонах України.

Усі питання, які були озвучені під час зустрічі з колективом КП «Покровськводоканал», взяті під особистий контроль керівників громади й будуть розглянуті найближчим часом.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію