• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За час війни управлінням виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області виплачено понад 149,5 мільйона гривень лікарняних

eye

266

17.07.2022 23:33

RSS

img

Від початку війни управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснено фінансування допомог за лікарняними та декретними для 34,7 тисячі працевлаштованих українців на суму понад 149,5 млн гривень. 

Нагадуємо, для працівників, чиї роботодавці залишилися на окупованих територіях, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату своїм працівникам отриманих від Фонду коштів, діє механізм призначення виплат без залучення роботодавця. У таких випадках виплати призначаються застрахованій особі напряму після звернення до будь-якого зручного відділення Фонду.

Зауважуємо, що дата фінансування допомоги прямо залежить від дати подання роботодавцем заяви-розрахунку на виплату коштів застрахованій особі.

Станом на 14.07.2022 управлінням виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, які були подані роботодавцями до відділень Фонду по 03 травня 2022 року.

Слідкувати за станом надання матеріального забезпечення застраховані особи можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

42

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

140

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію