• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Британські волонтери-медики провели для покровських освітян тренінг по наданню першої домедичної допомоги

eye

424

12.07.2022 15:31

Новини громад

img

За ініціативою відділу освіти Покровської міської ради сьогодні у міській бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка під керівництвом медиків з британської організації UK-Med місцеві освітяни відточували навички надання екстреної домедичної допомоги. 

Волонтери-медики зосередили увагу присутніх на зупинці різних видів кровотеч, а також накладанні джгутів і турнікетів. Окремою темою стало відпрацювання алгоритму дій під час надзвичайних ситуацій.
Для кращого засвоєння інформації та відпрацювання отриманих навичок всі маніпуляції освітяни проводили на практиці. 

За словами заступниці начальника відділу освіти Анастасії Долгої, сьогодні такі тренінги є вкрай необхідними: «Триває війна. Жоден з нас не знає, що буде завтра. Ми повинні бути готовими до будь-яких подій, тому вміння надавати першу домедичну допомогу – це той мінімум знань та навичок, яким повинен володіти кожен з нас у нинішній ситуації». 

Тренінг, тривалість якого складає майже 2 години, сьогодні відвідали близько 60 представників закладів освіти Покровської громади. Подібні навчання під наставництвом волонтерів-медиків з Великої Британії продовжаться у Покровську й надалі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію