• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровчани провели в останню путь 24-річного героя-Захисника України

eye

604

12.07.2022 11:26

Новини громад

img

29 травня під час виконання бойового завдання обірвалося життя нашого земляка, медика морської піхоти Владислава Дроги. Прощання з захисником України відбулось сьогодні, 12 липня, на Алеї Героїв, що розташоване на центральному кладовищі Покровська. 

Колишній студент Донецького національного університету мріяв про довге та щасливе життя, але війна обірвала усі плани Владислава…
З початку вторгнення росії в Україну хлопець став на захист рідного краю та долучився до боротьби з окупантом. Служив бойовим медиком військової частини А 1275. Допомагав іншим, але своє життя зберегти не вдалось. 10 липня Владиславу мало б виповнитись 24 роки…

Відповідальний, добрий, чуйний та хоробрий – таким назавжди військовослужбовець залишиться в пам’яті своєї родини, друзів та бойових побратимів.

На траурну церемонію, що відбулась на Алеї Героїв сьогодні зібрались рідні та близькі Владислава, військовослужбовці та керівники громади. 

«Коли насильно обривається життя, тим паче життя молодої людини, яка стільки ще могла зробити, встигнути, серце сповнюється  ненавистю до ворога, до війни. І здається, що іншим почуттям нема місця. Але Владислав дав нам взірець любові до ближнього та самопожертви, подвигу заради майбутнього, волі наших дітей. І ми довічно будемо вдячні цьому хлопцю.  Покровська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого. Ніколи не пробачимо окупанту смерті жодного нашого земляка, жодного українця!»,- зазначив Покровський міський голова Руслан Требушкін. 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію