• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Резервуари для води та сучасне обладнання: «Покровськводоканал» отримав допомогу з Франції

eye

872

11.07.2022 13:53

Новини громад

img

Враховуючи досить складну ситуацію з водопостачанням у Покровській громаді, керівники міста шукають альтернативні джерела забезпечення рідиною місцевих мешканців та залучають будь-яку сторонню допомогу від міжнародних партнерів у вирішенні цього важливого питання. 

Днями від французької гуманітарної організації Action Contre La Faim (ACF) КП “Покровськводоканал» отримав 5, 15 та 30-кубові ємності для зберігання води. Стало це можливим завдяки плідній роботі КУ «Агентство розвитку Покровської громади» під керівництвом Дмитра Єрмоловича.

Ще з початку повномасштабної війни установа налагодила зв’язки з європейськими партнерами. Одна з організацій передала Покровську обладнання для полегшення вирішення проблем з водопостачанням.

“Початково наші партнери прийняли рішення щотижнево привозити воду до громади, але через небезпеку для представників організації потрапити під обстріл від такого виду допомоги довелося відмовитись. Натомість ми отримали 2 ємності об'ємом по 5 кубічних метрів, мотопомпу для швидкого скидання води та роздавальну рампу, завдяки якій відразу декілька споживачів мають змогу набирати воду. Ми дуже вдячні за надане обладнання та плануємо й надалі підтримувати зв’язки з нашими європейськими партнерами, які планують допомагати Покровській громаді у вирішенні різноманітних питань, від постачання будівельних матеріалів до надання мийних засобів”.

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, резервуари буде встановлено у місці розташування чотирьох свердловин, які вже пробурені на території громади: на території «Покровськводоканал», у селищі динасового заводу, у Родинському та селищі Шевченко. 

Крім ємностей для води, комунальники отримали сучасні інструменти для роботи аварійних бригад. 

«Дуже вдячні гуманітарній місії АСF за таку необхідну та своєчасну допомогу. Сподіваємось на плідну співпрацю у вирішенні «водного» питання. Є попередні домовленості про передачу нашому місту очисних споруд, які дозволять довести якість води із пробурених свердловин до питної», - зауважив Олександр Добровольський.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію