• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Новотроїцького старостинського округу отримали продуктові набори

eye

200

08.07.2022 14:06

Новини громад

img

Мешканці Новотроїцького старостинського округу отримали продуктові набори

Під час війни, яку розв’язала росія, українці здобули неабияку повагу та підтримку від міжнародної спільноти. Гуманітарний штаб Покровської громади продовжує розвивати партнерські відносини з різноманітними громадськими організаціями та благодійними фондами. Одним з таких є ГО «Nova Ukraine». 

Цього тижня чергову партію допомоги у вигляді харчових продуктів мали змогу отримати мешканці Новотроїцького старостинського округу, що входить до складу Покровської громади. 
За словами старости Віталія Шапошнікова, продуктові набори були розподілені між багатодітними родинами, матерями-одиначками, переселенцями, інвалідами І та ІІ групи, дітьми, які є напівсиротами та малозабезпеченими родинами, дохід яких складає менше ніж 5 тисяч гривень. 

Керівники Покровської громади вкотре дякують ГО «Nova Ukraine» за надану допомогу та турботу про родини, які дійсно потребують всебічної підтримки та уваги.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію