• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. 8 липня в Україні відзначають День родини

eye

679

08.07.2022 09:47

Новини громад

img

Споконвіку для українців сім’я була найціннішим, що є в житті. Шанобливе ставлення до родинних  цінностей, любов та повага до найрідніших, а відтак і до Батьківщини, завжди були й залишаються тим фундаментом, на якому формувалася наша нація. Демократичний світогляд нашого народу відокремлювався вільними прагненнями та  готовністю за будь-яку ціну захистити найдорожче.

На жаль, через війну, яку розпочала росія, цього дня не всі можуть обійняти своїх рідних та вкотре сказати приємні слова любові та вдячності. 

Ми знаємо, що правда за Україною. Зовсім скоро сім'ї знову об'єднаються, наші відважні захисники та захисниці повернуться додому з перемогою, яку ми відсвяткуємо всією великою родиною – всією країною!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію