• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді видали чергову партію допомоги від ГО “Нова Україна”

eye

195

05.07.2022 13:36

Новини громад

img

Мешканці приєднаних територій продовжують отримувати гуманітарну допомогу від громадських організацій та благодійних фондів. Цього разу продуктовими наборами було забезпечено мешканців Шевченківського старостинського округу. 

Вже вкотре на допомогу нашим мешканцям прийшла громадська організація «Нова Україна». 130 продуктових наборів отримали багатодітні родини, матері-одиначки, діти війни, учасники бойових дій в Афганістані,  люди з інвалідністю, що проживають на території Шевченківського старостинського округу.

«Щиро вдячні нашим надійним партнерам ГО «Нова Україна» за підтримку нашої громади та забезпечення продуктовим вантажем. Сьогодні особливої уваги потребують мешканці приєднаних територій, які завжди з радістю приймають будь-яку допомогу»  – зазначив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію