• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Разом до перемоги: відбулось чергове засідання керівництва громади

eye

447

05.07.2022 12:15

Новини громад

img

Щотижня перші керівники Покровська проводять спiльнi робочі наради, аби обговорити питання стабільного забезпечення життєдіяльності міста та приєднаних територій. 

Розпочалось засідання з обговорення підготовки до Дня Української Державності. Це свято започатковане президентом Володимиром Зеленським  в цьому році, українці святкуватимуть його вперше 28 липня, у день Хрещення Київської Русі. 

З нагоди відзначення державного свята у Покровську пройдуть патріотично-просвітницькі заходи та урочистостi. 

Значну частину наради керівники громади присвятили питанню підготовки до зимового періоду, а саме створенню додаткових бригад із заготівлі дров на базі комунальних підприємств міста та обговорили тариф на теплопостачання - процедурне питання пiдготовки до опалювального сезону. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, цього року опалювальний сезон пiд загрозою. Але ми все одно сподiваємось на позитивне вирiщення питання, тому повиннi бути готовими до початку опалювального сезону i iнженерно-технiчно, i документально.

Олексій Чернишов: До наступного опалювального сезону маємо підготуватися «по-дорослому»:

https://www.minregion.gov.ua/press/news/oleksij-chernyshov-do-nastupnogo-opalyuvalnogo-sezonu-mayemo-pidgotuvatysya-po-doroslomu/attachment/do-nastupnogo-opalyuvalnogo-sezonu-mayemo-pidgotuvatysya-po-doroslomu-1/

Через значне подорожчання вартості електроенергії, води, вугілля (складових тарифу), він мав би бути переглянутий. Але у зв`язку з введенням воєнного стану на території України прийнято мораторій на підвищення цін на теплову енергію. Тож було прийнято рішення залишити тариф в рамках чинного у поточному році й винести цю пропозицiю на засідання виконкому.

Також на засіданні було обговорено ряд питань, що стосувались взаємодії з силовими структурами під час збиральної кампанії, яка вже стартувала у Покровській громаді: розробка  механізму спрощеної системи проходження блок-постів для зерновозів, а також безпечного проїзду до полів. 

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, усі питання важливі й потребують ретельного їх опрацювання: 

«Війна загострила всі ті питання, які щорічно поставали перед громадою. Те, що раніше працювало по чітко налагодженій схемі, сьогодні нам доводиться відпрацьовувати майже з нуля. Продовжуємо працювати у посиленому режимі задля спільної перемоги».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію