• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську працює комісія з обстеження житлово-комунальних умов для надання електроплит

eye

127

01.07.2022 14:37

Новини громад

img

16 червня рішенням виконкому була прийнята програма щодо надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для родин, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану. На сьогодні фахівці УСЗН вже мають близько 120 заяв, кожну з яких розглядають комісійно під час виїзних обстежень умов проживання заявників. 

До складу комісії увійшли фахівці Управління соціального захисту населення, комітету самоорганізації населення, квартальні та депутати міської ради. 

«Кожну заяву, що надійшла до контактного центру міської ради або до нашого Управління, ми розглядаємо комісійно. Під час виїзду звертаємо увагу на умови проживання родини, склад сім`ї, фінансову забезпеченість та складаємо відповідні акти обстеження. Дякуємо депутатам – Анатолію Федорову та Геннадію Красному, які вже долучились до цієї роботи», - зауважила завідувачка сектору нагляду, моніторингу, супроводу виконання соціальних програм відділу нагляду, моніторингу, супроводу виконання соцпрограм та розвитку соціальних послуг УСЗН Лілія Карпенко. 

На сьогодні комісією вже обстежено 40 з 60 родин, які самостійно виявили бажання взяти участь у програмі, залишили свої заявки та зібрали необхідний пакет документів. У більшості, це одинокі мешканці громади, люди з інвалідністю та багатодітні сім`ї. Ще 50 заяв сформовано по територіальному центру соціального обслуговування. Тобто це люди, які отримують послугу «догляд вдома». За поданням міського центру соціальних служб на розгляді комісії й 6 родин, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Нагадаємо, з місцевого бюджету було виділено кошти на придбання 309 електроплит. Вони  будуть розподілені по родинах, які подали заявки на їх отримання та які, за висновком комісії, відповідають усім критеріям, прописаним у Порядку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

18

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію