• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС

eye

425

30.06.2022 14:31

Новини громад

img

30 червня під головуванням заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової в онлайн-режимі відбулось засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

На порядку денному – одне питання, яке стосувалось затвердження «Комплексного плану профілактики кишкових інфекцій в Покровській громаді протягом особливого періоду 2022 року».

 За словами Маргарити Ідрісової, в умовах воєнного стану в літній період посилюється загроза виникнення гострих кишкових захворювань та холери серед мешканців громади. Ситуація ще й ускладнюється перебоями водопостачання, пов`язаних з активними бойовими діями на Донеччині. 

«На виконання Указу Президента «Про правовий режим воєнного стану» та з метою оперативного реагування на загрози життю та здоров`ю місцевого населення, необхідно утвердити та дотримуватись «Комплексного плану», - зауважила Маргарита Ідрісова. 

Як доповів завідувач Покровської районної філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Василь Лазарєв, за останні 6 місяців поточного року епідситуація з інфекційних захворювань була стабільною, групових захворювань кишковими інфекціями не виявлено. Але додав, що існує ризик погіршення епідситуації внаслідок різкого зниження кількості щеплень. 

«Щодо захворюваності на коронавірус, то за останні пів року було зареєстровано 2325 випадків захворюваності на COVID-19, 99, 4% з яких припадає на перший квартал 2022 року. 

Під час засідання комісії перед присутніми доповіла й начальник відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Романова, яка зазначила, що фахівці Держпродспоживслужби проводять постійний моніторинг відповідності води за показниками мікробіологічної безпеки. 

З положеннями самого документу – розробленим комплексним планом профілактики кишкових інфекцій» ознайомив начальник відділу охорони здоров`я Олександр Овчаренко. 
Своєю чергою, секретар Покровської міської ради запропонувала зробити моніторинг залишків лікарських засобів на випадок спалаху інфекційних захворювань та засобів знезараження води. 

«У разі загострення військових дій ми можемо втратити логістику і залишитись без постачання таких засобів. Тож, треба зробити запас і бути готовими до будь-яких ситуацій», - зауважила Наталія Іваньо. 
Ретельно розглянувши усі питання, члени комісії одноголосно затвердили план профілактики кишкових захворювань.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію