• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Забезпечення засобами індивідуального захисту та розробка плану евакуації: відбулась нарада керівників громади

eye

156

30.06.2022 09:10

Новини громад

img

Перші керівники Покровська продовжують працювати в режимі 24/7 та оперативно вирішувати питання, які стосуються стабільного життєзабезпечення громади та підготовки до будь-яких надзвичайних ситуацій. 

Основними питаннями наради, яка пройшла за участю очільника громади Руслана Требушкіна, секретаря міської ради Наталії Іваньо, керуючої справами виконкому міськради Алевтини Жук та усіх заступників міського голови, стали формування гуманітарної допомоги місцевим мешканцям, забезпечення засобами індивідуального захисту працівників житлово-комунальної сфери та тих робітників, які наразі працюють у критичній інфраструктурі громади. Обговорили керівники і план евакуації на випадок загострення конфлікту.

«Ми бачимо, як розвивається ситуація у сусідніх містах Донеччини. Обстріли не припиняються. Тож питання безпеки та підготовки до будь-яких надзвичайних ситуацій є одними з головних тем. Разом з тим проговорюємо й інші питання соціального характеру», - зауважила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо. 

Окрему увагу керівники громади приділили роботі комісії з установлення збитків на земельних ділянках. 

Внаслідок збройної агресії росії проти України земельний фонд зазнає непомірної шкоди й руйнувань. Через ракетні обстріли й проведення бойових дій земельні ділянки отримали суттєві пошкодження, а якість ґрунтів значно погіршилась.
Тож задля оцінки таких збитків та фактичних втрат землекористувачів було  затверджено Методику визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та бойових дій під час дії воєнного стану

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

16

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ВІДЕО. У Покровську триває поточний ремонт м`якої крівлі багатоповерхівок

Бригади підрядників уже другий місяць латають дірки на крівлях, що постраждали від негоди. Кошти на такі роботи виділено зі спецфонду міського бюджету. Роботи виконують так, щоб оновлений дах прослужив не один десяток років.

eye

57

Новини громад

09 серпня 2022 19:22

Від школярів Польщі — українським захисникам. Керівники Покровська передали подарунки воїнам ЗСУ

До Покровська продовжує надходити допомога від мешканців Європи. Сьогодні заступники міського голови Маргарита Ідрісова та Микола Шабельник передали військовослужбовцям двох батальйонів, які несуть службу у Пісках та Авдіївці, чоловічі шкарпетки.

eye

78

Новини громад

09 серпня 2022 13:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію