• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Потужний гуманітарний фронт: Покровськ отримав чергову допомогу від компанії Метінвест

eye

123

29.06.2022 09:20

Новини громад

img

У співпраці компанії Метінвест Покровськвугілля та Shakhtar Social Foundation днями Покровську було передано понад 100 тактичних аптечок. Ними будуть забезпечені комунальні підприємства міста. 

З 2019 року у містах активів підприємств Донеччини, а саме у Мирнограді та Покровську, компанією Метінвест Покровськвугілля спільно з Shakhtar Social Foundation було реалізовано проєкт «Давай, грай!»
«Давай, грай» - це масовий соціальний проєкт, направлений на розвиток дитячого аматорського футболу в Україні, який підтримується партнерами групи СКМ, іншими українськими та міжнародними організаціями. Його цілі відповідають політиці групи СКМ у галузі сталого розвитку – розвитку місцевих спільнот. 

Щорічно у проєкт брали участь понад 200 дітей віком від 7 до 12 років – хлопчики та дівчатка з Покровська та Мирнограду.
Через війну, яку розв`язала росія проти України, наприкінці лютого поточного року проєкт призупинив свою діяльність у нашому місті. Водночас співпраця продовжує розвиватись в іншому напрямку – гуманітарному. 

«Дякуємо компанії Метінвест та Shakhtar Social Foundation за дієву підтримку та допомогу. Отримані тактичні аптечки будуть передані місцевим комунальникам, які забезпечують життєдіяльність громади в умовах воєнної небезпеки», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію