• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Старостинські округи громади отримали гуманітарну допомогу від Донецької обласної адміністрації

eye

432

27.06.2022 16:39

Новини громад

img

У рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів в умовах воєнного стану, мешканці Покровської громади отримують гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Понад 5 тисяч наборів було видано мешканцям восьми округів. Продукти харчування отримали Шевченківський, Першотравневий, Гришинський, Піщанський, Новоєлізаветівський, Срібненський та Родинський старостинські округи.

За словами начальниці відділу з питань розвитку приєднаних територій Покровської міської ради Олени Носач, активну допомогу в забезпеченні гуманітарним вантажем мешканців громади здійснюють небайдужі жителі.

Одним з таких є Олександр Зеркаль, бригадир АФ «Дружба», який на власному авто розвозив продуктові набори жителям с. Котлярівка.

Своєю чергою, керівники громади докладають чималих зусиль задля того, щоб забезпечити кожну родину гуманітарною допомогою.

«Міська рада тісно співпрацює з багатьма фондами, благодійними організаціями, отримує гуманітарний вантаж від Донецької обласної адміністрації. Дякуємо усім за турботу, співпрацю та можливість допомогти мешканцям не лише Покровська, а й усіх приєднаних територій», - зауважила Олена Носач.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

2

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

13

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

18

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію