• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Старостинські округи громади отримали гуманітарну допомогу від Донецької обласної адміністрації

eye

113

27.06.2022 16:39

Новини громад

img

У рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів в умовах воєнного стану, мешканці Покровської громади отримують гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Понад 5 тисяч наборів було видано мешканцям восьми округів. Продукти харчування отримали Шевченківський, Першотравневий, Гришинський, Піщанський, Новоєлізаветівський, Срібненський та Родинський старостинські округи.

За словами начальниці відділу з питань розвитку приєднаних територій Покровської міської ради Олени Носач, активну допомогу в забезпеченні гуманітарним вантажем мешканців громади здійснюють небайдужі жителі.

Одним з таких є Олександр Зеркаль, бригадир АФ «Дружба», який на власному авто розвозив продуктові набори жителям с. Котлярівка.

Своєю чергою, керівники громади докладають чималих зусиль задля того, щоб забезпечити кожну родину гуманітарною допомогою.

«Міська рада тісно співпрацює з багатьма фондами, благодійними організаціями, отримує гуманітарний вантаж від Донецької обласної адміністрації. Дякуємо усім за турботу, співпрацю та можливість допомогти мешканцям не лише Покровська, а й усіх приєднаних територій», - зауважила Олена Носач.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

18

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію