• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Через століття до сьогодення: до Дня Конституції у Покровську пройшов патріотично-просвітницький захід

eye

125

27.06.2022 14:30

Новини громад

img

Напередодні одного з визначних свят нашої держави – Дня Конституції у міській центральній бібліотеці ім.Т.Г. Шевченко відбулась лекція «Сподкоємність захисту рідної землі через століття до сьогодення», підготовлена громадською діячкою, головой комiтету з питань духовності, культури, освіти, науки та просвітницткої роботи Громадської ради Світланою Гавриленко. 

Учасниками зустрічі стали перші керівники громади та структурних підрозділів міської ради, представники силових структур та громадські діячі.

Розпочалась лекція з екскурсу в історію країни. Світлана Гавриленко ознайомила присутніх з життям кемерійців, царських скіфів, сарматів, зі змістом законів Ярослава Мудрого, виданого ще 11 століття, Конституцією Пилипа Орлика та Третього універсалу Михайла Грушевського. Також під час патріотичного заходу говорили про становлення української держави та її головні символи.

«Через усі століття тонкою ниттю проходить бажання захисту рідної землі. Це наша свідомість та самоідентифікація. Сьогодні ми об`єднані однією метою – захист наших територій. Ми повинні підіймати свідомість нації та шанувати свою Конституцію. Ще одним важливим переможним кроком у цій війні має стати вступ до Європейського Союзу», - зауважила Світлана Гавриленко.

Після двох годин лекції Покровський міський голова Руслан Требушкін подякував членкині Громадської Ради за змістовну розповідь та зазначив, наскільки в Україні багата історія.

Слова подяки за підготовлений історичний екскурс звучали сьогодні й від секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо:

«Напередодні такого важливого свята – Дня Конституції хотілось відновити в пам`яті історичні події нашої держави, згадати, як розвивались події з давніх часів до сьогодення. Український народ – це народ вільний та незалежний. Сьогодні в такі непрості часи, коли йде війна, багато людей об`єднались на хвилі патріотизму до своєї країни. Ми розуміємо, що немає тих меж, які б не здолали сьогоднi українці. Нас підтримує весь світ, нашому Президентові аплодують стоячи парламентом багатьох країн, i  ми пишаємось тим, що ми українці. Віримо в перемогу ! Слава Україні".

Відеосюжет про захід дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=FKOUNsXhi6o&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F%22%D0%9E%D1%80%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%B0%22

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію