• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровчани для покровчан: мешканців громади закликають долучитись до програми з надання житла для постраждалого населення

eye

107

22.06.2022 12:02

Новини громад

img

У Покровській громаді планують створити робочу групу з обстеження постраждалих в наслідок бойових дій осель, як багатоповерхівок, так і будинків приватного сектору. Людям, які залишились без даху над головою, надавати тимчасове житло. 

З такою пропозицією виступила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова під час засідання виконкому, яке відбулось 22 червня: «Ми бачимо, що обстріли посилюються, стають частішими, страждають будинки наших мешканців. На жаль, сьогодні Закон не дозволяє місцевій владі відновлювати зруйновані будинки, немає такого механізму. Ми можемо допомогти лише будівельними матеріалами. Тому хочу звернутись до мешканців з проханням надати своє помешкання в оренду міській раді за компенсацію комунальних послуг для переміщення постраждалого населення, яке не має можливості евакуюватись у більш безпечні місця». 

За словами заступника міського голови Костянтина Мілютіна, в місті є чимало фахівців, які готові долучитись до роботи з обстеження постраждалих житлових будинків. 

Своєю чергою секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зауважила, що пропозиція дуже слушна і актуальна. Було запропоновано розробити розпорядження щодо створення технічної комісії для огляду приміщень, які потребують відновлення або встановлення непридатності для проживання, а також створення реєстру наданих квартир або приватних будинків для переселення постраждалого населення. 

Механізм передачі власного житла місцевих мешканців в оренду для тимчасового проживання керівники громади планують прописати в програмі «Покровчани для покровчан». А поки з пропозиціями щодо передачі осель міській раді в оренду просять звертатись до контактного центру за номером: 0-800-300-101.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

15

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію